top of page

Реєстрація на бустерне щеплення у ДНУ

В Україні продовжують кампанію зі щеплення від COVID-19 бустером для всіх щеплених (повний курс) громадян віком від 18 років. Оптимальний термін вакцинації першим бустером – від 5 місяців після завершення базового курсу щеплення незалежно від того, якою вакциною було зроблене попереднє щеплення.


Нещодавно в Україні дозволили для всіх охочих уведення другої бустерної дози. Робити щеплення другим бустером рекомендують із інтервалом щонайменше 4 місяці після першого бустера.


Для бустерного щеплення перевагу надаватимуть вакцині Pfizer, адаптованій для запобігання захворюванню на штам «Омікрон». Після введення бустеру можна отримати новий COVID-сертифікат. Згенерувати його можна в додатку «Дія» або отримати паперовий у свого сімейного лікаря.


Ураховуючи вищезазначене, профспілкова організація Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара планує провести щеплення членів Профспілки першим та/або другим бустером орієнтовно з 13 по 19 жовтня 2022 року.


Зареєструватися для щеплення можна самостійно за формою, або через формування списків від структурних підрозділів (профспілкових бюро).


Списки на щеплення можна надсилати до 12 жовтня 2022 року (включно) на електронну адресу: snida2017@ukr.net.

372 перегляди

Comments


bottom of page