top of page

Підсумки виконання Колективного договору за 2022 рік

На конференції трудового колективу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 19 грудня 2022 року делегати заслухали Звіт про виконання Колективного договору між роботодавцем та Об’єднаною профспілковою організацією працівників освіти і науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на 2022-2026 роки за 2022 рік. Співдоповідачами з цього питання були ректор університету Сергій ОКОВИТИЙ та голова профспілкової організації Євгеній СНІДА.Перший рік дії Колективного договору припав на період воєнного стану зі всіма його викликами. Та попри це і профспілковий комітет з трудовим колективом, і керівництво університету змогли спільними зусиллями виконати взяті на себе основні зобов'язання.


Наголосимо, що впродовж 2022 року освітній процес в університеті був організований належним чином, працівники отримували заробітну плату в повному обсязі, а здобувачі вищої освіти - стипендію. Усі структурні підрозділи університету виконали покладені на них завдання з безперебійної організації функціонування університету загалом.


Утім, є деякі положення Колективного договору (придбання спеціального одягу, проведення атестації робочих місць, виконання комплексу заходів з підвищення рівня охорони праці тощо), виконання яких потребує значного фінансування, а в умовах воєнного часу це доволі непросто реалізувати. Незважаючи на це, сторони Колективного договору докладатимуть усіх зусиль для безумовного виконання положень одного з головних документів університету в сфері трудових прав та соціально-економічного захисту працівників.


З детальним звітом профспілкового комітету про виконання Колективного договору за 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

457 переглядів

Comments


bottom of page