top of page

ОГОЛОШЕННЯ

Профспілкова організація ДНУ

9 квіт. 2024 р.

Змагання з волейболу

30 квітня 2024 року профспілкова організація Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара організовує в Палаці спорту змагання з волейболу серед працівників і здобувачів вищої освіти. Змагання відбудуться за умови реєстрації для участі щонайменше двох команд, до складу яких можуть входити як здобувачі вищої освіти, так і працівники.

Профспілкова організація ДНУ

1 квіт. 2024 р.

Візьми участь в університетському дні довкілля

Профспілковий комітет та адміністрація Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара запрошують усіх охочих працівників і здобувачів вищої освіти взяти участь у проведенні університетського дня довкілля з благоустрою території студентського містечка.

Профспілкова організація ДНУ

1 квіт. 2024 р.

Тренінг з надання першої домедичної допомоги

Профспілковий комітет запланував провести 23 квітня 2024 року (вівторок) сертифікований тренінг з надання першої домедичної допомоги для працівників Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (Університет) – членів Профспілки працівників освіти і науки України. За підсумками тренінгу учасники отримають відповідні сертифікати.

Профспілкова організація ДНУ

4 бер. 2024 р.

Медичний огляд для працівників ДНУ

Шановні колеги! Об’єднана профспілкова організація працівників освіти і науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара організовує профілактичний медичний огляд (безоплатно) на базі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. І. Мечникова. Орієнтовні дати запланованого заходу – 11-15 березня 2024 року.

bottom of page